O nas | Hotele Kongres Podróże | Grupa Trip 2013

O nas

Grupa Trip rozpoczęła swą działalność 1 lutego 1990 roku mając swoje siedziby w Zakopanem oraz w Warszawie. Firma została wyróżniona wieloma cennymi nagrodami. Do najważniejszych należą: Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP w kategorii "Małe Polskie Przedsiębiorstwo” oraz I miejsce w konkursie branżowym "Złota Pięćdziesiątka". Grupa Trip odniosła sukces na trudnym, konkurencyjnym rynku, a zawdzięcza to przede wszystkim wysokiemu standardowi usług.

Do Grupy Trip należą hotele i restauracje najwyższej klasy, takie jak Hotel Czarny Potok, w Zakopanem. Grupa specjalizuje się w turystyce biznesowej, krajowej dla Gości indywidualnych oraz zagranicznej turystyce przyjazdowej. Firma zapewnia pełną obsługę konferencji, szkoleń, wyjazdów integracyjnych i imprez motywacyjnych na terenie całego kraju i za granicą.

Dla naszych klientów indywidualnych posiadamy bogatą ofertę pobytową, rodzinną i wyjazdową wraz ze specjalnymi promocjami. Grupa Trip od lat cieszy się dużym uznaniem klientów i kontrahentów na polskim i zagranicznym rynku.

Grupa Trip posiada koncesję organizatorów turystyki i pośredników turystycznych wydaną przez Marszałka Województwa Małopolskiego o numerze D/33/99/59/2004 oraz gwarancję ubezpieczeniową turystyczną Signal Iduna.

Zamknij
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij