Hotele Zakopane | Ośrodek konferencyjny | Centrum kongresowe - Pałac Chojnata

Pałac Chojnata

Elegancki i stylowy Pałac Chojnata to wysokiej klasy obiekt, położony w miejscowości Wola Chojnata w gminie Biała Rawska (oddalony zaledwie 60 km od Warszawy i Łodzi). Malownicze i spokojne miejsce, wtulone w zabytkowy park, gwarantuje komfortowe warunki do pracy i odpoczynku.

W skład kompleksu pałacowego wchodzą:
Pałac: 14 pokoi, 4 apartamenty, 4 kompleksowo wyposażone sale konferencyjne, restauracja, taras grillowy, drink bar, sauna, mini fitness, sala bilardowa.
Willa Parkowa: 10 pokoi typu studio (2 pokoje dwuosobowe + 1 łazienka), 2 kompleksowo wyposażone sale konferencyjne.

Do reprezentacyjnych wnętrz Pałacu zaliczamy elegancką Salę Balową, kameralną Salę Kominkową, Salę Słoneczną, Salę Kameralną. Ponadto na uwagę zasługują, bogato dekorowane dębowe schody i pieczołowicie odrestaurowane oryginalne dębowe drzwi.
Pałac Chojnata to unikalny obiekt doskonale nadający się na organizację prestiżowych konferencji, spotkań biznesowych, seminariów, wystaw, koncertów, spotkań integracyjnych czy też uroczystości rodzinnych.

Pobyty w naszym hotelu dodatkowo uatrakcyjnia bogata oferta Butik Spa.

Jeśli są Państwo zainteresowani rezerwacją Pałacu Chojnata bardzo prosimy o kontakt z Panią Anitą Bala:
tel.: 606-433-879 lub (22) 826-30-82,
e-mail: anita.bala@trip.pl

 

Zamknij
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij