Atrakcje podczas wieczoru | Hotele Kongres Podróże | Grupa Trip 2013

Atrakcje podczas wieczoru

Flair barmańskie

Synchroniczne żonglowanie butelkami, układ choreograficzny, żywiołowa muzyka i płomienie! Tego nie da się zapomnieć. Tak właśnie powstają kolorowe, zachwycające Gości drinki, które równie wspaniale smakują. Dodatkowo konkursy integracyjne dla publiczności.

Magiczne Show

Niesamowite show iluzjonistyczne w wykonaniu Macieja Pola. Widowiskowe, elektryzujące publiczność, zachwycające! Gra świateł, lasery, muzyka i tajemnicze elementy scenografii. Wszystko to przy udziale publiczności, również na scenie, w atmosferze nie tylko tajemnicy ale również śmiechu, zabawy i dobrego humoru. To trzeba zobaczyć!

Pokaz taneczny

Głównymi atutami pokazu są piękne tancerki, fantastyczne kostiumy oraz energetyczne choreografie. W reperaturze znajduję się szeroki wachlarz stylów i tematów, aż ciężko wszystkie wymieć. Dziewczyny również tworzą specjalne aranżację pod konkretną tematykę imprezy.

Rycerze Braci Herbowej

Pokaz rozpoczyna się niezapowiedzianym wystrzałem z armaty i przerwaniem z hukiem uczty. To rabunek. Rycerze mają broń, wykrzykują komendy, kto nie ich nie posłucha biada mu! Utrzymane w klimacie XVII wiecznym, widowisko z ogromną dawką humoru i integracji.

Hipnoshow

Zabawa pełna zaskakujących zjawisk, humoru i mocnych niezapomnianych wrażeń, dająca wiele tematów do późniejszych dyskusji i przemyśleń. Głównymi Bohaterami show stają się ochotnicy z widowni, którzy pod wpływem sugestii wykonują różne nietypowe zadania, czasami wyglądające groźnie. Przedstawienie obejmuje również zajęcia integracyjne dla wszystkich. Hipnoshow motywuje uczestników do wiary we własne siły i osiągania coraz to większych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. 

Interaktywna iluzja na wesoło

Profesjonalny, interaktywny pokaz iluzji w dłoniach i przy stolikach gości. Wszystko na wyciagnięcie ręki. Występ ubarwiony jest mnóstwem gagów, dowcipnym i inteligentnym komentarzem oraz solidną dawką humoru. Iluzja, ale przede wszystkim, świetna zabawa.

Zamknij
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij