Integracja na świeżym powietrzu | Hotele Kongres Podróże | Grupa Trip 2013

Integracje na świeżym powietrzu

Najcenniejszym kapitałem w firmie są ludzie! W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz ofert z zakresu integracji. Praktycznie każda atrakcja ma na celu zjednoczenie grupy uczestników poprzez zabawę, śmiech i współpracę. Poniżej znajdą Państwo nasze przykładowe kategorie integracji na świeżym powietrzu.  

Stwórz własny teambulding!

Zabawa na słonecznej łące czy może mała szkoła przetrwania w strugach deszczu? Pogoda zależy od losu, ale to od Ciebie zależy na jakich stacjach grupa będzie budować zespół. My dajemy unikalną szanse stworzenia własnego programu integracyjnego. Uczestnicy zostają podzielni na kilka podgrup, które będą realizować zadania na poszczególnych stacjach. Wszystkie konkurencje są punktowane, aby na koniec wyłonić „Mistrzów integracji”. Nie wiesz co najlepiej sprawdzi się dla Twojej grupy? Grupa Trip stworzy program specjalnie dla Ciebie!

Paintball

Bardzo popularna i znana gra plenerowa nie tylko dla mężczyzn. Uczestnicy dzielą się na drużyny, w specjalnych kombinezonach moro, w maskach i z markerem („pistoletem”) w rękach ruszają do boju. Amunicją są żelowe kulki wypełnione farbą. Gra odbywa się wg wybranego scenariusza, który z chęcią dla Państwa stworzymy.
Alternatywnie proponujemy również speedball, czyli „mecze paintballowi”, są one rozgrywane na specjalnie zaaranżowanych „boiskach”. Paintabll jest grą mocno integrującą, w której konieczność współpracy jest niezbędna do pokonania przeciwnika!

Off raod

Do dyspozycji uczestników oddajemy samochody terenowe, którym niestraszne są górki, kałuże, lasy i wyboje. Im więcej trudności na drodze tym lepiej. Każdy 4-osobowy zespół otrzymuje mapę, dzięki której ma odnaleźć punkty kontrolne, na których czekają trudne zadanie. Zabawę można urozmaić o dodatkowy sprzęt taki jak quady, segway czy amfibie. Off road należy do zabaw, dzięki którym uczestnicy poczują adrenalinę i dreszczyk emocji.

Strzelectwo

Do Państwa dyspozycji mamy w ofercie różne rodzaje broni, łuki oraz broń pneumatyczną. Turniej strzelecki wprowadza element rywalizacji i integracji między drużynami. Nowe doświadczania dla uczestników pomagają przełamać lęk przed tym co nieznane. Doskonała rozrywka nie tylko dla Panów.

Gry terenowe

Uczestnicy podzielni na podgrupy i uzbrojeni w niezbędny sprzęt (mapki, GPS) ruszają w teren w poszukiwaniu stacji, na których mają do wykonania zadania. Dla małych grup świetnie sprawdzają się podchody, które wymagają mniejszej ilości sprzętu, zadania nastawione są na spryt i aktywność fizyczną. Dla większych grup proponujemy bieg na orientację po terenach wiejskich, leśnych i polnych. Uczestnicy poruszają się wg wytyczonej trasy (mapka). Muszą w jak najkrótszym czasie przebyć trasę i zebrać jak najwięcej punktów. Gry terenowe rozwijają umiejętności orientacji w terenie, logicznego myślenia i współpracy. Zapytaj nas o więcej gier terenowych!

Gry fabularne

Integracja w świecie Jamesa Bonda, Matrixa czy fantastycznych postaci? W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz gier fabularnych m.in. James Bond na Hawajach, Misja Szpiegowska, Detektywi, Wyprawa do Doliny Trolii, Matrix, Indiana Jones czy Olimpiada Przyszłości. Gry fabularne intensywniej zaangażują uczestników, przenoszą w „inny wymiar”, wprowadzają mocniejszy element atrakcyjności. 

Turnieje sportowe

Idealne rozwiązanie zarówno dla bardzo małych jak i bardzo dużych grup. Praktycznie dla każdego - nie generujące budżetu. Wprowadzające rywalizacje między drużynami, adrenalinę i magię sportowych emocji. Przecież nic tak nie integruje jak gra w jednej drużynie. Potrafimy zorganizować rozgrywki na zawodowym poziomie. Polecamy piłkę nożną, siatkówkę, siatkówkę plażową, hokej na trawie, halówkę, tenis ziemny.

Zamknij
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij