Organizacja konferencji | Organizacja eventów | Konferencje

Konferencje

Konferencje z Grupą Trip to gwarancja profesjonalizmu i perfekcyjnego przygotowania. Zorganizowaliśmy setki konferencji i spotkań zarówno w naszych hotelach, jak i w hotelach należących do naszych partnerów (zobacz listę naszych klientów). Lata doświadczeń sprawiły, że jesteśmy zgranym, doskonale wzajemnie się rozumiejącym zespołem. Przy projektach konferencyjnych ma to kluczowe znaczenie. Korzyścią, jaką odnoszą ze współpracy z nami nasi klienci, jest absolutny spokój towarzyszący przygotowaniom do konferencji, a także pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem. 

Tym, co wyróżnia Grupę Trip na rynku MICE, jest własna baza hotelowa, w oparciu o którą realizujemy projekty konferencyjne naszych klientów. Wszystkie inwestycje hotelowe Grupy Trip prowadzone są ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb rynku MICE. Hotele Grupy Trip posiadają wielofunkcyjne, doskonale wyposażone sale konferencyjne dostosowane do potrzeb i atmosfery konkretnych obiektów.

Największe, najbardziejdziej efektowne konferencje i imprezy odbywają się w hotelu Ossa, który dysponuje ponad trzydziestoma salami konferencyjnymi, a nadto strefą wystawienniczą o powierzchni 2500 m2 i strefą rekreacji na wolnym powietrzu o areale przekraczającym 5ha.

Zupełnie inne konferencje i spotkania odbywają się w Hotelu Litwor - kameralne, eleganckie wnętrza pięciogwiazdkowego hotelu na Krupówkach to doskonałe otoczenie dla spotkań zarządu, biznesowych seminariów i narad.

Największy spośród naszych zakopiańskich hoteli, Belvedere ma 9 sal konferencyjnych. Największa spośród nich, sala im. Piłsudskiego pomieścić może nieco ponad 300 osób.

Wypełnij formularz

Zamknij
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij