Organizacja konferencji | Organizacja eventów | Konferencje

Konferencje

Konferencje z Grupą Trip to gwarancja profesjonalizmu i perfekcyjnego przygotowania. Zorganizowaliśmy setki konferencji i spotkań zarówno w naszych hotelach, jak i w hotelach należących do naszych partnerów (zobacz listę naszych klientów). Lata doświadczeń sprawiły, że jesteśmy zgranym, doskonale wzajemnie się rozumiejącym zespołem. Przy projektach konferencyjnych ma to kluczowe znaczenie. Korzyścią, jaką odnoszą ze współpracy z nami nasi klienci, jest absolutny spokój towarzyszący przygotowaniom do konferencji, a także pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem. 

Tym, co wyróżnia Grupę Trip na rynku MICE, jest własna baza hotelowa, w oparciu o którą realizujemy projekty konferencyjne naszych klientów. Wszystkie inwestycje hotelowe Grupy Trip prowadzone są ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb rynku MICE. Hotele Grupy Trip posiadają wielofunkcyjne, doskonale wyposażone sale konferencyjne dostosowane do potrzeb i atmosfery konkretnych obiektów.

Największy spośród naszych zakopiańskich hoteli, Belvedere oferuje 14 nowocześnie wyposażonych, klimatyzowanych sal konferencyjnych, spośród których największa sala im. Paderewskiego mieści 700 osób. Każda z sal konferencyjnych to znakomite miejsce na spotkania biznesowe na każdym szczeblu. Hotel dysponuje również powierzchnią wystawienniczą o dużych możliwościach aranżacyjnych.

Wypełnij formularz

Zamknij
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij