Szkolenia | Hotele Kongres Podróże | Grupa Trip 2013

Szkolenia

Dress code spotkanie ze stylistą

Podobno jak nas widzą tak nas piszą. Każdemu się zdarzyło zastanawiać w co ubrać się do pracy, jak dobrze wypaść na spotkaniu z Klientem, jak zrobić dobre wrażenie na kontrahencie. Odpowiedni wygląd to połowa sukcesu. Nasz stylista omówi podstawowe zasady dress code formalnego, sportowej elegancji, business casual i innych kluczowych terminów, pokaże przykładowe stylizacje oraz dobierze elementy garderoby indywidualnie dla każdego uczestnika.

Szkolenie z bezpiecznej jazdy samochodem

Profesjonalne szkolenie z bezpiecznej jazdy samochodem i zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego prowadzone przez specjalnie wyszkolonych policjantów i osoby zawodowo związane z zarządzaniem uchu drogowego w Polsce z ramienia Instytutu Bezpieczeństwa Drogowego. Po części teoretycznej, uczestnicy będą mogli skorzystać z symulatorów zderzeń, jazdy po oblodzonej nawierzchni, dachowania. Ciekawym doświadczeniem są alkogogle, które wpływają na zmysły tak jak alkohol.

Samoobrony

Unikalny kurs bazowy pozwala wszystkim adeptom zajęć - bez ograniczeń sprawności czy wieku - w sposób prosty i naturalny opanować strach wywołany brutalnością napadu, wykształca podstawowe nawyki obronne i neutralizujące działania potencjalnych napastników, uczy poczucia pewności siebie i umiejętnego panowania nad własnymi reakcjami. Kurs prowadzony jest przez szkoleniowców elitarnych jednostek specjalnych (GROM, AT, BOR, CSP w Legionowie) posiadających uprawnienia państwowe i międzynarodowe.

Tomasz Kamel i sztuka prezentacji

Znany dziennikarz, prowadzący programy TV i konferansjer – Tomasz Kamel, uczy jak sprawić aby ludzie czekali na właśnie twój występ, jak występować publicznie tak aby porwać słuchaczy oraz jak występować w mediach. Cenne porady, wskazówki i umiejętności przydadzą się każdemu. A tym bardziej wstydliwym pomogą pokonać opór i niechęć do wystąpień publicznych.

Soft marketing coaching

Cel to rozwinięcie umiejętności myślenia asocjacyjnego – wykorzystanie prawej i lewej półkuli mózgu. Spotkanie w koncepcji całościowego zintegrowania pod względem merytorycznym - rozwojowym i integracyjnym. Zadbamy o to, żeby uczestnicy wyjechali z poczuciem, że przeżyli coś innowacyjnego, co przyniesie im sporo benefitów w przyszłości w pracy w i klientami. W naszej ofercie posiadamy inne szkolenia miękkie zgodnie z oczekiwaniami i tematyką przez Państwa postawioną.

Zamknij
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij