Warsztaty | Hotele Kongres Podróże | Grupa Trip 2013

Warsztaty

Art Project

Firmom, które pragną wyjść poza schematy tradycyjnych spotkań proponujemy rozwijanie umiejętności współpracy przez sztukę kreatywnego myślenia, wypracowywanie tożsamości grup i wzmocnienie identyfikacji z wartościami firmy poprzez „warstwę symboliczną”, czyli … działania artystyczne. Wnioski wyprowadzane z doświadczeń zdobytych przez uczestników znakomicie nadają się do zastosowania w codziennej pracy.

Wizaż

Wiele kobiet pragnie rozwijać swoje umiejętności w zakresie wizażu i stylizacji. Chcą wykorzystać coraz piękniejsze makijaże, często realizując tym samym swoje najskrytsze marzenia i pasje. Aby poznać tajniki doskonałego makijażu najlepiej skorzystać z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów.

Etniczna przygoda integracyjna

Muzyczna, interaktywna zabawy, podczas której uczestnicy: uczą się podstaw współtworzenia muzyki, poznają proste afrykańskie i brazylijskie rytmy, uczą się plemiennych tańców i afrykańskich zaśpiewów, uczestniczą w wesołych etno-animacjach. Nasze warsztaty rozwijają kreatywność, wzmacniają tożsamość z podmiotem firmy, wspomagają mechanizmy przydatne w relacjach z klientem i co najważniejsze uczą sztuki autoprezentacji i pracy w zespole.

Szermierka

Ekskluzywny sport dla wytrwałych. Pełen gracji i elegancji. Kto nie podziwiał poruszających się z wdziękiem florecistów czy zapierających dech w piersiach scen pojedynków w filmie „Trzej Muszkieterowie” czy „Zorro”? Dajmy okazję do spróbowania czegoś nowego i trudno dostępnego. Uczestnicy będą mogli się przekonać o swoich umiejętnościach szermierczych, koordynacji ruchowej, sprawności fizycznej i przede wszystkim opanowaniu.

Sushi

Ci którzy nie znają sushi koniecznie muszą spróbować, a ci którzy znają, wiedzą jak trudno jest je przyrządzić. Warsztaty sushi to okazja do jednego i drugiego. Skąd się wzięła ta wysublimowana potrawa kuchni japońskiej? Jak się je sushi, jak trzymać pałeczki? Czy sushi najlepiej popijać sake czy zielona herbatą? Czy w Japonii jedzą takie samo sushi jak w Europie? Na te i wiele innych pytań odpowie profesjonalny sushimaster.

Kulinarnie

Gotowanie dla miłośników kuchni jak również dla laików, w wersji podstawowej. Dajemy Państwu unikalną szansę gotowania z wysoko wykwalifikowanymi i cenionymi szefami kuchni naszych hoteli. Współpracujemy również z Kurtem Schellerem i innymi gwiazdami kulinarnego świata. Warsztaty odbywają się pomieszczeniach jak również niestandardowo w plenerze. Szczególnie polecamy warsztaty „Go Wild” – przygotowywania potraw ze składników znalezionych w lesie! 

Garncarstwo

Niespotykana szansa uczestnictwa w warsztatach garncarskich prowadzonych przez rodzinę, w której kunszt tej trudnej sztuki jest przekazywany z pokolenia na pokolenie. Niedaleko Hotelu Ossa znajduje się jeden z najstarszych w Polsce warsztatów garncarstwa. Lepienie z gliny, formowanie naczyń na kole garncarskim, a na deser ich własnoręczne malowanie. Nowe umiejętności i wspaniała pamiątka zawieziona do domu, na długo zapadną w pamięć uczestnikom.

Tanecznie

Nauka nowego tańca czy szlifowanie tego co już znamy? Wybór należy do Państwa. Prowadzimy warsztaty wszystkich rodzajów tańca m.in. klasycznego, samby, rumby, tanga, zumby, hip-hop, jazzu, tańca nowoczesnego i wiele innych. Wykwalifikowani i charyzmatyczni instruktorzy porwą do zabawy i nauki nawet najbardziej opornych. Nasze warsztaty prowadzimy również z znanymi osobowościami jak Robertem Rowińskim, Anną Bosak czy Ania Głogowską.

Teatralnie z Gwiazdą 

Mamy Państwu do zaoferowania niepowtarzalną okazję skorzystania z warsztatów artystyczno- teatralnych, które poprowadzi sam ANDRZEJ NEJMAN, PAWEŁ MAŁASZYŃSKI czy GRZEGORZ WONS. Uczestnicy biorą udział w ćwiczeniach mających na celu poprawić dykcję, nauczyć odpowiedniej modulacji i intonowania głosu. Do tego, ćwiczenia praktyczne z odpowiedniej stymulacji oddechem i nauka wymowy. Świetna zabawa, dająca możliwość rozwinięcia kreatywności i przełamania barier występów publicznych.

Fotografia

Najlepszą formą integracji jest wspólna zabawa i śmiech - to możemy Państwu zagwarantować. Salę lub odpowiedni plener dobierzemy lub zaaranżujemy pod wybraną przez Państwa tematykę. Rekwizyty będą narzędziami do stylizacji uczestników, których zadaniem będzie zrobienie sesji zdjęciowej. Do dyspozycji oddajemy Państwu fotografów, którzy będą wspierać merytorycznie i technicznie grupę.

Zamknij
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij