Wieczory tematyczne | Hotele Kongres Podróże | Grupa Trip 2013

Wieczory tematyczne

Piraci z Karaibów

Witamy na Karaibach! W świecie palm, rumu, piratów, pięknych kobiet oraz kolorowych drinków. Rozwieszone flagi i bandery, palmy, piasek, leżaki plażowe i ogromna skrzynia skarbów. Charyzmatyczni animatorzy przebrani za piratów. Gadżety dla Gości: opaska na oko, ręka hak. Do tego degustacja rumów, egzotycznych owoców, pojedynek na szable, gra w kości i zakłady. Zabawa przy morskich szlagierach. Ahoj!

Wschodnie zauroczenia

Niepowtarzalna impreza inspirowana wschodnią kulturą – kulturą Japonii. Piękna scenografia składająca się z kwiatów i elementów charakterystycznych dla kraju kwitnącej wiśni. W menu sushi, gejsze usługujące Gościom, pokaz japońskich mieczy, nauka parzenia herbaty i kaligrafii. Jako główny punkt wieczoru spektakularny pokaz sztuk walki.

Fluo night

Na Sali panuje tajemniczy półmrok. Dostrzec można poruszające się dziwne kolorowe kształty. To Goście pomalowani fluorescencyjnymi farbami w koszulach, które wspólnie stworzyli. Stanowisko wróżki, pokaz magii, show barmańskie w klimacie fluo będą atrakcjami, które zmagnetyzują Gości. Na pamiątkę zdjęcie z imprezy z naszego atelier fotograficznego!

James Bond

Ślady zwłok na podłodze, odbicie butów na ścianach, ruletka, Black Jack, poker i koniecznie Martini „wstrząśnięte, nie mieszane”! Piękne tancerki zelektryzują męską część publiczności, a pokaz barmański zachwyci płeć piękną. Wszystko przy muzyce z filmów o agencie 007!

Jesteśmy w stanie zorganizować każdy wieczór tematyczny, wszystko zależy od Państwa oczekiwań. Dla nas wystarczy kilka informacji a scenariusz napisze już Grupa Trip. W ofercie posiadamy wachlarz wieczorów tematycznych m.in. Dziki Zachód, Blichtr Las Vegas, Błyski i Flesze Hoollywood, Wieczór filmu polskiego, Bal wenecki, Krasijwa Rosija, Imperium rzymskie, Gorączka sobotniej nocy, Indiana Jones, Jackson Show, Mafia Show, Afryka dzika, Aloha Night, Jaskinia Hazardu, Wojska nadszedł czas, Wieczór magii i czarów i wiele wiele innych.

Zamknij
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij