Kongresy | Organizacja kongresów | Konferencje

Co robimy

Zajmiemy się wszystkimi aspektami związanymi z organizacją kongresu:

Rejestracja uczestników (online)

Dysponujemy specjalistycznym oprogramowaniem umożliwiającym pełną informatyzację procesu rejestracji uczestników wydarzenia. Jesteśmy w stanie błyskawicznie zorganizować internetową recepcję z obsługą rejestracji, zakwaterowania i całego pakietu usług konferencyjnych. Moduł rejestracji on line w pełni integruje się ze stroną wydarzenia wzbogacając jej ofertę o innowacyjną i pożyteczną funkcjonalność.

Zgłaszanie referatów, abstraktów (online)

Jesteśmy liderami we wdrożeniach innowacyjnych technologii informtycznych w branży MICE. Wprowadziliśmy na rynek oprogramowanie, za pomocą którego prelegenci przez internet zglaszają  referaty i abstrakty. System jest niezwykle przyjazny w obsłudze i oferuje szereg form wsparcia dla użytkowników. Przepływ informacji przy jego zastosowaniu jest bardzo sprawny i wolny od usterek.

Zakwaterowanie

Planujemy i organizujemy noclegi w naszych obiektach oraz w dowolnych hotelach w Polsce i na świecie. Wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej sprawia, że proces kwaterowania uczestników zawsze przebiega sprawnie i płynnie. Jednocześnie dzięki naszej pozycji na tym rynku jesteśmy w stanie doradzić odpowiednie miejsce zakwaterowania uczestników i wynegocjować specjalne ceny i warunki rezerwacji dostosowane do specyfiki wydarzenia.

Obsługa techniczna

Sprawdzony zespół wsparcia technicznego gwarantuje sprawny przebieg konferencji lub kongresu. Dzięki setkom zorganizowanych wydarzeń wykształciliśmy zestaw procedur i umiejętności, z których teraz korzystamy przy nowych przedsięwzięciach. Zarówno technicy, jak i sprzęt, na którym pracują, należą do światowej czołówki. Daje nam to komfort pracy oraz poczucie absolutnej pewności o płynny przebieg wydarzenia.

Projekty i druki materiałów konferencyjnych  

Projektujemy, drukujemy i dostarczamy komunikaty, program, katalog, teczki, ulotki, notesy, identyfikatory, certyfikaty oraz inne potrzebne dla danego wydarzenia materiały. Współpracujący z nami graficy pod bacznym okiem pracowników działu marketingu Grupy Trip przygotują profesjonalne projekty wszystkich wydruków. Wieloletnia współpraca z drukarniami pozwala nam zaoferować atrakcyjne rabaty i zniżki. Dział marketingu Grupy jest na bieżąco z najnowszymi trendami w dziedzinie grafiki, upominków i gadżetów konferencyjnych. Już dzisiaj możecie Państwo skorzystać z kreatywności pracujących tam ludzi.

Tłumaczenia symultaniczne

Profesjonalne usługi w tym zakresie zapewniają współpracujące z nami od wielu lat biura. W ciągu ostatnich lat Grupa Trip zrealizowała imponującą ilość wydarzeń wymagających przekładu na najróżniejsze języki świata, co pozwoliło wybrać do współpracy włącznie te biura tłumaczeń, które  posiadają odpowiedni sprzęt i profesjonalnych tłumaczy. W wyniku szczegółowej analizy poprzedzającej realizację Państwa imprezy jesteśmy w stanie zaproponować biuro o profilu najbardziej odpowiednim do tematyki wykładów oraz charakterystyki gości i prelegentów.

Transport

Organizujemy przewozy uczestników i organizatorów wydarzeń w dowolnej konfiguracji logistycznej. Transfery uczestników kongresów i konferencji nierzadko spędzają sen z oczu organizatorom. W Grupie Trip rozwiązujemy ten problem dzięki doskonale rozwiniętej sieci współpracy pomiędzy zarządzającymi naszą flotą a firmami, które świadczą usługi przewozowe. Nasza strategia w tym zakresie skutkuje możliwie szeroką ofertą transportową – dysponujemy zarówno eleganckimi limuzynami do przewozu VIP, a także luksusowymi minibusami lub autokarami. Wszystkie rozwiązania pośrednie także są u nas dostępne.

Catering

Zapewniamy pełną obsługę cateringową wydarzeń odbywających się zarówno wnętrzach obiektach zamkniętych jak i w plenerze. Wyżywienie uczestników to jedna z najmocniejszych stron oferty kongresowo-konferencyjnej Grupy Trip. Niezależnie czy dotyczy ona krótkich i sprawnie przeprowadzanych przerw kawowych czy też bogatych bankietów, w których udział bierze nawet kilka tysięcy osób, nasza oferta pozostaje bezkonkurencyjna. Na szczególną uwagę zasługuje propozycja plenerowa – dostarczamy gotowe dania na przyjęcia pod gołym niebem, a także organizujemy przygotowanie potraw w formie ogniska czy grilla.

Imprezy towarzyszące 

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom organizatorów, którzy wiedzą, że udane wydarzenie nie może odbyć się bez bogatego pakietu dodatkowych atrakcji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo koncerty gwiazd estrady polskiej i zagranicznej, kabarety, recitale, konferansjerów. Istnieje również możliwość przygotowania autorskich projektów zawierających myśl przewodnią realizowanego spotkania.

Każda realizowana przez nas impreza stanowi wspólne dzieło dedykowanego zespołu, który pracuje pod kierownictwem event managera odpowiedzialnego za całokształt projektu. Ludzie są naszym najbardziej wartościowym kapitałem. Ich doświadczenie, wiedzę i zaangażowanie oddajemy do Państwa dyspozycji. Wszystkie imprezy ”szyjemy” na miarę...

Zobacz nasze bogate referencjekalendarium zorganizowanych przez nas kongresów oraz ich fotorelacje.

Wypełnij formularz

Zamknij
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij